July 2016 archive

Dobry sygnał telewizyjny - kilka porad, co można zrobić, kiedy masz z tym kłopot.

antena satelitarna
Napisał: Dmitry Grigoriev
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pasjonujący mecz przerwany w najistotniejszym momencie? A może interesujący film, tylko ciut musisz się domyślać co się dzieje, bo mało można dostrzec na ekranie wśród pikseli? Coś trzeba z tym zrobić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-14 10:53:51

Smartfon – jak zatroszczyć się o niego

fotos - samochód
Napisał: Cezary Borysiuk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na chwilę obecną mało kto wyobraża sobie bytowanie bez telefonu komórkowego. Nie jest on już, tak jak dawniej, jedynie narzędziem komunikacji za pomocą krótkich wiadomości tekstowych jak też połączeń. Coraz nagminniej telefon komórkowy to również aparat kamera, kalendarz, zegarek, latarka, konsola do gier i Bóg wie, co jeszcze. Opcji użytkowania modnych w ostatnim czasie telefonów dotykowych są prawie bezgraniczne – toteż nie zdumiewa fakt, że smartfony są tak popularne wśród eksploatatorów. Telefon dotykowy może być nadzwyczaj praktyczny, jednakże posiada tendencję do usterek. Jak im zapobiec? W jaki sposób dbać o smartfon tak, żeby posłużył przez lata?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-14 09:42:51

Jak ochronić przedsiębiorstwo przed złodziejami?

Domowy monitoring
Prowadzenie własnej firmy to duże wyzwanie. Trzeba zrobić wszystko, aby biznes przynosił jak najwięcej zysków, a jednocześnie generował jak najmniejsze koszty. Zdarzają się natomiast sytuacje, gdy świetnie prosperująca firma przynosi duże straty, np. na skutek włamania z kradzieżą. Jak temu przeciwdziałać?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-14 09:01:52

Co musimy zrobić, by skorzystać z komputera w systemie Windows 7 w momencie, gdy zapomnimy hasła?

Komputer - łamanie hasła
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach ataki hackerów na komputery prywatne i kradzież istotnych folderów z informacjami występują coraz częściej. Własnie dlatego coraz większa liczba osób zabezpiecza swoje komputery skomplikowanymi hasłami, które mają za zadanie ochronić ich wnętrze przed niechcianymi osobami. Co jednakże uczynić, gdy sami zapomnimy hasła i nie możemy włączyć własnego komputera?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-12 14:47:56

Kompetentny fotograf ślubny

Fotografia ślubna
Napisał: taymtaym
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy chcemy wynajmować fotografa?
Kiedy szykujemy się do jakiegoś ważnego wydarzenia w naszym życiu i chcemy posiadać je zatrzymane na pięknych zdjęciach, to powinniśmy się zastanowić nad tym, czy nie musimy wynająć profesjonalnego fotografa. Wówczas mamy szansę być pewni, że zatrzymane będzie to co najistotniejsze, że fotografie będą we właściwej jakości, a w dodatku jeszcze możemy okazać się pewni, że taka fotografia stanie się pamiątką, którą będziemy pragnęli się podzielić z odmiennymi osobami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-11 10:13:55

Ważne wydarzenia życia trzeba uwiecznić na fotografii

Sesja ciążowa
Napisał: kjg photos (Kristin Jona)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poszczęściło ci się. Będziesz mamą. Czy zastanawiałaś się nad tym, żeby uwiecznić te cudowne momenty na zdjęciach?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-01 12:38:05

Wykonywanie zdjęć ślubnych przez fachowego fotografa

portret - aparat
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ślubowanie to nadzwyczaj ważkie zdarzenie w życiu każdego z nas. Mogłoby się zdawać, iż jedynie klientki tak wyjątkowo przeżywają ten jeden, niespotykany, niepowtarzalny dzień. Jednakże dodatkowo dla facetów jest to niesamowity czas w życiu. Nie ulega kwestii, iż dzień zaślubin jest jeden, natomiast przygotowania do niego w szeregu przypadków trwają nieraz dwa lata. Dla niektórych jest to niewyobrażalne, ponieważ można zaplanować ślub z nawet kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jeżeli chcesz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik to trzeba zacząć planowanie najlepiej na kilkanaście miesięcy przed wymarzoną datą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-01 10:57:05