October 2016 archive

Jeżeli pragniemy zwiększyć sygnał internetowy w mieszkaniu lub skompletować zestaw kina domowego, to będziemy mieli spory wybór

komputery - kadr
Napisał: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy pasjonatami nowoczesnego sprzętu cyfrowego i uwielbiamy nabywać raz na jakiś czas nowe gadżety, to z pewnością będziemy zadowoleni z oferty salonów umieszczonej w sieci. Nieważne czy pragniemy sobie zbudować zestaw do domowego kina czy wzmocnić sygnał internetowy w domu, bez problemu odnajdziemy coś interesującego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-19 15:03:47

Gospodarstwo rolne: co należy zrobić, by było ono naprawdę innowacyjne?

Snopek siana
Napisał: Fredrik Alpstedt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualne gospodarstwa rolne w niczym nie przypominają gospodarstw z początku czy nawet tych pod koniec XX wieku. Różnią się mimo wszystko powierzchnią, tak naprawdę duża część teraźniejszych gospodarstw rolnych to gospodarstwa liczące ogrom hektarów. Prowadzenie tak potężnego gospodarstwa wymaga inwestowania w dużo maszyn i urządzeń ułatwiających tego typu zadania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-12 15:28:53

Jak postęp w nowoczesnych technologiach wpłynął na rozwijanie się zaawansowanych nowatorskich rozwiązań w zakresie komunikacji.

biznes - fotogram
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Technologiczny postęp daje coraz to nowocześniejsze możliwości, jeśli chodzi o komunikację na większe odległości. Jeszcze do niedawna dało się tylko z innymi osobami rozmawiać, obecnie je można zobaczyć na ekranie monitora, a całkiem możliwe, że za kilka lat oglądać się będzie postacie w trójwymiarze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-07 14:46:56