Czy posiadamy zaprogramowane hasło administratora? Hasło windows 8 każdy może sobie zrobić

Egzystujemy w dobie sieci www, laptopów , a także smartfonów. Prawdopodobnie każdy przyzna, że nie wyobraża sobie pracy bez tych dóbr przez długi okres czasu. Wiadomo, że na feriach, w prace lub w szkole nie mamy dwudziestoczterogodzinnego dostępu do sieci, jednakże pierwszą rzeczą po powrocie do domu jednorodzinnego jest sprawdzenie nowin, poczty , a także stron społecznościowych.

migawka - sprzęt
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com
hasło administratora (tutaj) ma szansę okazać się być przydatne Czy powiemy jak działa hasło administratora?

Kompter - łamanie hasła
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
hasło administratora stanowi rzecz, bez której pomimo najróżniejszych prób nie można użyć komputera. Właśnie dlatego powinno być ono wystarczająco skomplikowane, aby zakłócić działania hackerowi, a równocześnie na tyle proste, aby zapobiec jego zapomnieniu. Niestety jeżeli chodzi o funkcję zapomniałem hasła windows 7 (mój link) jej nie uwzględnia, zatem >>> Cyfrowe.pl Sp. z o.o. każdorazowy problem tego typu musi być naprawiony przez specjalistę. Jeżeli zatem zdarzy nam się taki wypadek, to musimy zanieść komputer do profesjonalnego serwisu komputerowego. Zatrudnieni tam informatycy bez wątpienia mają bezpieczne i sprawdzone sposoby na to, by odzyskać hasło administratora, nie niszcząc przy tym dysku głównego komputera. Dzięki temu odzyskamy wszystkie nasze pliki i będziemy użytkować komputer jeszcze przez długi czas.

Jak widać, sposobów na złamanie hasła jest w dzisiejszych czasach ogromnie sporo, zatem wybór jest niemały. Na pewno znajdziemy sposób, który dopomoże nam złamać hasło, jakiego zapomnieliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-15 14:52:10